Megix Oil > Megix Color Oil 
Megix Color Oil

הנוסחה הייחודית של Megix Color Oil Ammonia Free  מורכבת מהחומרים היעילים ביותר על מנת להשיג תוצאות יוצאות דופן בבטחה,  בין המרכיבים ישנם חומצות פירות המופקות מתפוחים, מתפוזים,  מדומדמניות ומענבים, אלו הם  נוגדי חמצון חשובים בעלי תכונות מרגיעות שיוצרים שכבה טבעית, במטרה להגן על העור ועל השיער במהלך הצביעה.

מתמציות קיווי ועד אשכוליות

התמציות עשירות מאוד בוויטמינים  A, B, C, E , במינרלים ובחלבונים.
לקיווי ולאשכולית פעולה מרעננת ומזינה, חשוב להכיר  שהקיווי הוא בעל תכונות ממריצות ומחדשות בנוסף הוא מסייע בהברקת הפיגמנטים, האשכולית גם היא חיונית ביותר, בעיקר בשל היותה בעלת תכונות מרגיעות, מרככות ומטהרות.
תמציות האשכולית והקיווי הופכים כל צביעה ב Megix Color Oil Ammonia Free  לטיפול יופי ממשי, המזין ומעניק לחות ובנוסף,  מטהר את העור ואת השיער  בצורה מושלמת.

תמצית במבוק

השימוש בבמבוק הוא חלק ממסורת עתיקה ועממית ביותר אשר נפוצה במדינות טרופיות.  תמצית יקרה זו מחזקת את פעולת השיקום ומעניקה מראה מחודש,  אפילו לשיער שעבר פעולות כימיות רבות,  התמצית  מחזקת את השיערה ומונעת קצוות מפוצלים.  השיער הופך לחזק, אחיד ולחלק יותר

חלבון סויה

הסויה, היא מקור צמחי עשיר ברכיבים תזונתיים,  וממנה מופקים חלבונים וחומצות אמינו אשר דומים מאוד לסיבי הקרטין:  אלה מצליחים לחדור לעומק  קשקשי השיערה ובכך מחזקים ומשקמים אותה מבפנים. חלבוני סויה פועלים יחד  עם תמצית הבמבוק,  בפעולה כפולה שמשקמת ומגבשת באופן טבעי לגמרי את השיער

מסנן  UV

מולקולה שמופקת מעץ הערבה משמשת כמסנן קרני UV ומגנה על סיבי הקרטין של השיער ומנזקים הנגרמים מקרני השמש  וכתוצאה מכך, מונעת הזדקנות מוקדמת של הסיבים.  היא מעניקה נפח וקטיפתיות לשיער בפעולת רכות עוצמתית. מגנה על הצבע  ושומרת על ברק הצבע המדהים לאורך זמן.  רכיבים יקרים אלה מוחדרים לסיבי השיער בשחרור איטי,  המיטיב את הספיגה ומגביר את היעילות.

​​​​​​​  ​​​​​​​

מפתח
.Developer 6%. – 9 %. – 12% Vol
קרם חמצן  6% - 9% - 12%
תחליב מחמצן בעל המאפיינים של  ColorOil, פותח במטרה להשיג כיסוי מרבי,  הבהרה,  עוצמה ובוהק,  תוך שמירה מלאה על מרקם השיער.  מוצר זה מאפשר פיתוח מושלם של הפיגמנטים וגם הבהרה טובה יותר של הפיגמנטים הטבעיים,  ובכך מעניק עוצמה ודינמיות חזקות יותר לצבע . ה Developer מכיל חומרים יקרים המעניקים ברק,  לחות והזנה לשיער.

.Developer 6%
חמצן פעיל מהדור החדש שפותח במטרה להעניק אור, ברק ועוצמה לשיער הצבוע,  כמו גם להעניק גוון לפסים ולהבהרה.  אידיאלי כדי לשחזר את הצבע ולהעניק מראה מטופח ובעל ברק לשיער הטבעי או הצבוע.

עצות מועילות 
» עד 50%  שיער לבן:  יש להשתמש ישירות בגוון הרצוי,  ללא בסיס (0.)
» מ 50% עד 100% שיער לבן: מספיק להוסיף לגוון הרצוי בסיס (0.)  באותו הטון,  בכמות שנעה בין 20%  לבין 60% מסך הכמות לקבלת התוצאות הטובות ביותר יש להקפיד על זמן שהיית הצבע.
» לקבלת התוצאות הטובות ביותר יש להקפיד על זמן שהיית הצבע.

סופר הבהרה  original blond

סדרה של צבעים בלונדיניים בהירים מאוד,  אידיאלית כדי להבהיר עד שלושה טונים, המציעה הענקת גוונים בוהקים וטבעיים על צבעים קיימים  באלגנטיות שטרם נראתה כמוה. אלה מתקבלים על ידי ערבוב של 3/4 מ 0.0 עם 1/4 מהניואנס 10.0, 10.3, 10.7 . ערבוב 1 + 1 . זמן שהיית הצבע - 50 דקות.

0.0

הסדרה הרב גונית הזו מאפשרת ערבוב של הניואנסים/הגוונים של Megix Color Oil ובנוסף תורמת ביצירת הבהרה חזקה ללא אמוניה , באופן עדין ששומר על העור ועל השיער,  לצד זה מחזקת ההבהרה  ומדגישה את הגוונים, בשימוש ללא ערבוב, כדי למנוע חפיפה של צבעים

גוונים טהורים  -   pure shades

חומר המדגיש גוונים ומאפשר לקבל תוצאות בצבעים מרהיבים ותוססים, לנטרל ביעילות את הגוונים הלא רצויים,  להתאים באופן אישי ולהאיר כל גוון של Megix Color Oil Ammonia Free .

אדום:  מגביר את ההשתקפות האדומה או מאפשר לקבל צבע אדום טהור.

נחושת:  מגביר את ההשתקפות הנחושתית או מאפשר לקבל צבע נחושת טהור.

סגול:  בכדי לנטרל השתקפות מוזהבת או לאפשר קבלת  צבע סגול טהור.

כחול:  בכדי לנטרל את ההשתקפות הנחושתית או לאפשר קבלת צבע כחול טהור.

זהב:  בכדי להגביר את ההשתקפות המוזהבת או לאפשר קבלת  צבע מוזהב טהור.

להכניס 5/10 מ"ל של Pure Shades לתוך התערובת של Megix Color Oil עם מפתח כדי לנטרל השתקפויות בלתי רצויות.  להוסיף 5 מ"ל חוץ מהתערובת כדי להעצים את ההשתקפות.

טון על טון  color bath

Color Bath  מיועד לקהל לקוחות צעיר ודינמי,  המעוניין להיכנס לעולם הצביעה באופן הדרגתי ועדין, את התוצאה המתקבלת משימוש במוצר, ניתן לתאר כאמבטיית צבע המאירה את הראש כולו בגוונים וזאת הודות לחמצן הפעיל  Developer 3%  בערבובו עם Megix Color Oil  ואף ניתן לקבל צבעים קבועים למחצה עדינים וטבעיים יותר.

שיטת צביעה מקצועית

Color Oil Well-Being Color System
אידיאלי לקבלת צביעה מושלמת, לבריאות ולרכות מרביים לשיער,  צביעה אחרי צביעה. מומלץ להשתמש ב Developer 6% - 9% ו- 12% עבור צמיחת שיער מחודשת הזקוקה לעוצמה בהבהרה ובאטימות,  בעוד ש Developer 3%  מומלץ לאורך השיער ולקצוות שצריכים השתקפויות עדינות.

AFTER COLOR LINE
לאחר הצביעה,  השימוש בקו המוצרים Megix Post Color  מומלץ על מנת לשמר את  התוצאה המושגת. הקו כולל שמפו ומרכך Color Care Shampoo ו Color Care Conditioner . שניהם מכילים את המאפיינים המצוינים של שמן הארגן שהודות למרכיביו - כגון ויטמין E וחומצה לינולאית - מבטיחים לחות ורכות מרבית לשיער.
במחקרי יעילות שנערכו באמצעות בדיקות במעבדות החברה ,  נרשמה עליה משמעותית בכמות הלחות המצויה בשיער בעקבות חדירתם של מינרלי הסיבים.
 
דף הבית